Bize Ulaşın

Hakkımızda

Hayallerinize Giden Yolda, Doğru Tercihiniz!

Avian Havacılık A.Ş. sunduğu hizmet kalitesi ve ayrıcalıklı hizmetlerle Türk Sivil Havacılık sektöründe bilinen ve tercih edilen marka değeri oluşturmak için bir Genel Havacılık Şirketi bünyesinde bir araya gelmiş büyük bir ailedir. Avian Havacılık, havacılığa gönül vermiş, yalnızca uçuş değil havacılığın her alanında 15 yılın üzerinde tecrübeye sahip ekibiyle, gönlünde “Asuman’a Kavuşma” hayali bulunan tüm pilot adaylarına en kaliteli hizmeti, yenilikçi bir yaklaşımla sunmak için çıktığı bu yolculukta Avian Havacılık ile çalışmayı tercih eden tüm pilot adaylarını da Avian Havacılık ailesinin bir ferdi olarak görmektedir. Avian Havacılık olarak PIC uçuşlarımıza ilave olarak havacılıkla tanışmak isteyen, pilot olma hayali kuran bireylere tanıtım uçuşları, hobi maksatlı uçuşlar ve hava turizmi alanlarında da faaliyet göstermekteyiz.

Vizyonumuz
Avian Havacılık A.Ş. ailesi olarak Uluslararası Sivil Havacılık standartlarını ve gelişmeleri yakından takip ederek yetiştirdiği eğitimli pilotlar ile Türk Sivil Havacılık sektörünün gelişmesine olumlu katkı sağlamaktır.
Misyonumuz
Uluslararası Sivil Havacılık standart ve kurallarına uygun olarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyat opsiyonu ile sunarak Türk Sivil Havacılık sektöründe tanınan ve tercih edilen bir marka değeri oluşturmaktır.
Kalite Politikamız
Sunduğumuz hizmetlerde kaliteyi öncelik olarak belirleyerek, kendimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz. Tüm süreçlerimizi iç denetim mekanizmamızla sürekli takip ederek en iyisini sunmak için çalışıyoruz.
Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Full Glass Kokpit Panelli Son Model Dizayna Sahip 2022 Model PS-28 Cruiser.

Avian Havacılık ailesi olarak, mükemmel stabil uçuş karakteristiğine sahip, modern dizayn edilmiş full glass kokpit paneli ve geniş kokpiti bulunan 2022 model PS-28 Cruiser uçağımız ve tecrübeli ekibimizle sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için her an yanınızdayız.

Hakkımızda