Bize Ulaşın
Cruiser PS-28
Cruiser PS-28N
Cruiser PS28 & Cruiser PS28N

PS-28 Cruiser ve PS-28N Cruiser tamamiyle metal gövdeli, çift koltuklu, kendinden destekli kanatları ve geleneksel kuyruk kısmı ile alttan kanatlı bir uçak olarak düzenlenmiştir. Uçağın burun tipi üç tekerlekli sabit bir iniş takımı vardır. PS-28 Cruiser ve PS-28N Cruiser modelleri alttan kanatlı olmasının sağladığı faydanın yanında aerodinamik tasarımı ile üstün uçuş karasteristikleri sergiler. Her iki model de, CS-LSA yönetmeliğine göre EASA tarafından tip sertifikasına sahiptir.

Üstün dizayn ve uçuş karakteristiği ile temel ve ileri seviye uçuş eğitimlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Kullanım alanlarını örnekleyecek olursak;

  • Temel ve ileri seviye uçuş eğitimi,
  • PIC Uçuşları,
  • Temel Askeri Pilot Eğitimi,
  • Hobi Uçuşu,
  • Hava Turizmi,
  • Kişisel Hava Taşımacılığı
Uçaklarımız

Uçuşlarımızda mükemmel uçuş karakteristiği, modern dizayn edilmiş full glass cockpit paneli ve geniş kokpiti ile PS-28 Cruiser uçağımızla sizlere en iyisini sunmayı hedefliyoruz. Akıllı tasarımı ve tüm metal yapısı sayesinde yorulma testleri, toplam gövde ömrünü 11.000 uçuş saati (benzerlerinin yaklaşık iki katı) olarak belirlemiştir.

Cruiser PS-28
Cruiser PS-28

PS-28 Cruiser EASA tarafından LSA-Light Sport Aircraft olarak sertifikalandırılmış olup, tamamı metal gövdesi, full glass cockpit özellikleri ile Avrupa ve diğer bir çok ülkede uçuş eğitimlerinde kullanılmaktadır.

Cruiser PS-28N
Cruiser PS-28N

PS-28N Cruiser EASA CS-LSA yönetmeliğine uygun olarak VFR gece ve Gündüz uçuşları için sertifikalandırılmıştır. PS-28N Cruiser konforlu ve geniş kokpiti ve mükemmel uçuş karakteristiği ile öne çıkmaktadır.